Hakkımızda

Sözen Teknik Denizli Kombi Klima Servis kuruluşundan günümüze kadar dünya kalitesinde servis, bakım onarım, kurulum hizmetleri sunmaktadır. Yenilikçi ve disiplinli gücünü ortaya koyarak, takip eden değil rakipleri arasında hep takip edilen özgün bir firma olmuştur. 

Uzun yıllardır klima, kombi servis ve bakım onarım hizmeti sunan uzman ve dinamik kadrosuyla kalitesinden ödün vermeyen Sözen Teknik Denizli Kombi Klima Servis müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak  kalite, uygun fiyat ve doğru hizmete ulaşmanızı hedefler.

Konutlar ve firmalarda kullanılan tüm klima ve kombilerinizin bakımı, ve onarımı uzman ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Amacımız sizlere daha iyi bir hizmet sunarak, sektörde lider firma olmaktır.

 

Kurumsallığı ön planda tutan firmamız Denizli Kombi Klima Servisi ve bakımı konularında Denizli'nin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Denizli Kombi Klima Servis bünyesinde hizmet veren teknik personelimiz ısıtma- soğutma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Denizli Kombi Klima Servisi teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar.Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi değişimi, tesisat yıkama ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Uzun yılların verdiği deneyim ve kurumsallaşmış firma yapısı, işinde uzman olmuş teknik personeli ve modern ekipman desteği ile sorunsuz ve güvenilir servis hizmetleri sunan Denizli Kombi Klima Servisi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeden sağladığı teknik destekle imkanı ile müşteri portföyü her geçen gün büyüyen bir kurumsal kimlik yapısına kavuşmaktadır. Denizli genelinde yer alan bütün ilçelere  Özel Kombi Servisi hizmetlerini götüren Sözen Teknik ISITMA-SOGUTMA Denizli Kombi Klima Servis tamiri ve bakımının yanı sıra; petek temizliği ikinci el klima tamir bakım montajı işlemlerini de modern ekip ve ekipman desteği ile yapmaktadır. 

Baymak,Demirdöküm,Vaillant,Süsler,Protherm,Baykan,Ferroli, Airfel, ECA, Baymak, Viessmann, Alarko, Ariston, Buderus, Bosch başta olmak üzere daha pek çok markanın  servisini yedek parça ve teknik eleman desteği ile gerçekleştiren Sözen Teknik Isıtma Soğutma Sistemleri Denizli Kombi Klima Servisi sunduğu kesintisiz hizmet ile müşterilerine mağduriyet yaşatmadan kısa sürede sorunsuz teslimat gerçekleştirmektedir.

 

Bize Ulasın

Bize Ulasın

258 257 17 67

Petek temizleme

Denizli Kombi Petek Temizleme

Genellikle kombi ve kombi tesisatının boruları zamanla kireçli ve kirli sudan dolayı erozyona uğrayıp tıkanır. Tesisat da dahil olmak üzere dirsekler, radyatör kanalları ve kombi cihazının içinde suyun geçtiği belli parçalarda zamanla tıkanma ve daralma oluşmaktadır. Bu tıkanmalar eski radyatörlerde daha fazla görülse de yeni tesisatlarda da fazlasıyla gözükmektedir. Genelde az ısınan evlerde şikayetlerin çoğunun radyatörün tam ısınmamasından kaynaklı olduğu görülmüştür. Yarısı sıcak yarısı soğuk radyatörlerde ısıyı yarı yarıya düşürmektedir.

Bir diğer sorun son radyatörlerin diğerlerine göre daha daha az ısınmasıdır. bu tip ısınma sorunu yaşayan müşterileriz için kullanmakta olduğumuz profesyonel makina vede temizleyici ilaçlarla müdahale etmekteyiz.petek temizliğiyle birlikte cihazınızın tesisat filtrelerininde kontrolü yapılır.tesisatın tam anlamıyla temizlendiğinden emin olduktan sonra işlemimiz biter.10 yıla yakındır yaptığımız bu uygulamayla peteklerden daha çok ısı almakla beraber kombinizi daha düşük derecede kullanmanızı sağlar. yaptığımız işlemler işçilik garantilidir.

KULLANDIĞIMIZ TEMİZLEYİCİ VEDE KORUYUCU İLAÇLAR ISO 9001 TSE BELGELİDİR.

Metrekare ve evde bulunan radyatör sayısına göre fiyatlandırma değişiklik gösterebilir. Denizli’nın her yerine yol ücreti eklemeden hizmet vermekteyiz. Fiyatlandırma için teknik servisimizden bilgi alabilirsiniz.


kombi petek bakımı, petek temizleme servisi, kombi tesisat temizleme, kombi bakımı, evde petek temizleme, doğalgaz petek temizleme fiyatları, petek bakımı, kombi petek temizleme, makineli petek temizliği, petek tesisatı, kombi petek temizleme fiyatları, petek kombi temizleme, demirdöküm petek temizleme, kombi ve petek temizleme, petek temizliği fiyatları, doğalgaz petek temizliği, kombi ve petek bakımı, kombi petek temizleme fiyatları Denizli, peteklerin temizlenmesi, kalorifer petek temizleme nasıl yapılır, kalorifer peteği temizliği evde nasıl yapılır, Profesyonel petek temizlemenin adresi, Denizli radyatör temizleme, Denizli petek temizliği , Denizli petek temizleme, Denizli petek yıkama, Denizli kombi petek bakımı, petek temizleme, petek yıkama, petek bakımı, petek temizliği, radyatör temizleme, radyatör temizliği, petek, kombi, kombi bakım, petek-temizliği, ucuz petek temizleme, ucuz petek temizliği, 

Klima Bakımı

Denizli Klima Bakımı

Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir. Klimalarınıza özellikle atolye bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır. Klimalarınızdan en iyi verimi en az maliyetle alabilmeniz için , Sözen Isıtma soğutma Sistemlerini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Mevsim ne olursa olsun siz istediğiniz mevsimde olun. Her marka klima için bize ulaşın.

KLİMA BAKIMI NEDEN ÖNEMLİDİR  Klima bakımı sağlığınız için önemlidir.  Birçok hastalıktan korunmanız için, hayati derecede önem taşır. Yapılan klima bakımı kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olur.  Yapılan bakım klimanızın ömrünü uzatır. * Sözen Isıtma Soğutma Sistemleri tarafından Yapılan bakım klimanızın gereksiz zamanlarda arızalanmasının önüne geçer. * Yapılan klima bakımı yüksek enerji tasarrufu sağlar.Denizli Sözen Isıtma Soğutma Bakımın Önemi ; Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir.Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar,parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek,zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır. İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığındada lajyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlar.Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.Şayet peryodik bakımları yapılması durumunda bu durumun önüne geçilmekte ve cihaz performansı direkt etkilenmektedir.Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar ilaçlar ile firmamızca yapılmaktadır. Düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur. Cihazınızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir, aksi durumda; * Performansı düşer. * Enerji sarfiyatı %40 artar. * Hoş olmayan kokular gelir. * Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur. *Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur.Fibromiyalji,baş ağrısı,sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur. * Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Masraflı tadilatlara yol açar. * Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur. Periyodik bakım cihazınızda daha az arıza daha az enerji tüketimi, optimum performans daha uzun ekipman ömrü daha iyi hava kalitesi ve konfor sağlamaktadır.

Denizli kombi klima Teknik Servis

Sözen Isıtma Soğutma
Denizli kombi klima servis 
 

Kombi Bakımı

Denizli Kombi Servisi . Evlerimizin en önemli parçalarından biri olan kombilerimiz düzenli bakım yapılmadığı taktirde bütün makineler gibi bazı sorunlar çıkarmakta. Düzenli bakımı yapılmayan makinelerde oluşan gevşeme, parçaların işlevselliğini yitirmesi gibi durumlarda kombi servis hizmetlerine başvurulmalıdır.

Kombi servis hizmetleri veren firmalar için de Denizlinin girişimçi firması olan Sözen kombi klima servisi Denizlide ki tüm kombi ve klimaların teknik destek ve servis hizmetlerini en hızlı ve garantili bir şekilde hallederek denizli Kombi Servisi adını yapılacak tüm görevlerini yerine getirerek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

Denizli Kombi Servisi olarak siz kombi klima kullanıcıların Denizli merkez ilçelerine fiyat farkı olmaksızın 7/24 teknik servis arıza bakım hizmetleri vermekteyiz. Yapılan işlemlerimiz değişimi yapılan yedek parcalarınız firmamız tarfaından bir yıl süre ile garantili olup arıza tekrarı halinde hiçbir ücret talep edilmeden siz kombi klima kullanıcılarına hizmet sunmaktayız.

Denizli Değirmenönü mahalle merkezimiz olmak üzere her gecen gün sizlere daha yakın olabilmek adına hizmet vermekteyiz

Kombilerinizin gerek bakımlarını gerekse arızalarını bilincsiz kimselerin ellerine bırakmamanızı önemle tavsiye etmekteyiz.Özellikle kış aylarında fazlalasan sezon fırsatcıları olarak nitelendirdiğimiz kombi bakımı yapmak isteyen kimselere karsı duyarlı olmanızı tecrübelerimize dayanarak öneriyoruz.Bu sahıslar gerek kombiniz için gerekse can güvenliğiniz için tehlikeler olusturmaktadır.Ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombileriniz fabrika cıkıs ayarlarına göre gayet sağlıklı olmaktadır.Ancak bilinçsiz kimselerin ellerinde cok tehlikeli olmaktadır.

 

Denizli kombi klima Teknik Servis

Sözen Isıtma Soğutma
Denizli kombi klima servis 
 

Kombi-Klima

Denizli Kombi Klima Servis SOZEN ISITMA SOGUTMA 544 420 72 67