Petek temizleme

Denizli Kombi Petek Temizleme

Genellikle kombi ve kombi tesisatının boruları zamanla kireçli ve kirli sudan dolayı erozyona uğrayıp tıkanır. Tesisat da dahil olmak üzere dirsekler, radyatör kanalları ve kombi cihazının içinde suyun geçtiği belli parçalarda zamanla tıkanma ve daralma oluşmaktadır. Bu tıkanmalar eski radyatörlerde daha fazla görülse de yeni tesisatlarda da fazlasıyla gözükmektedir. Genelde az ısınan evlerde şikayetlerin çoğunun radyatörün tam ısınmamasından kaynaklı olduğu görülmüştür. Yarısı sıcak yarısı soğuk radyatörlerde ısıyı yarı yarıya düşürmektedir.

Bir diğer sorun son radyatörlerin diğerlerine göre daha daha az ısınmasıdır. bu tip ısınma sorunu yaşayan müşterileriz için kullanmakta olduğumuz profesyonel makina vede temizleyici ilaçlarla müdahale etmekteyiz.petek temizliğiyle birlikte cihazınızın tesisat filtrelerininde kontrolü yapılır.tesisatın tam anlamıyla temizlendiğinden emin olduktan sonra işlemimiz biter.10 yıla yakındır yaptığımız bu uygulamayla peteklerden daha çok ısı almakla beraber kombinizi daha düşük derecede kullanmanızı sağlar. yaptığımız işlemler işçilik garantilidir.

KULLANDIĞIMIZ TEMİZLEYİCİ VEDE KORUYUCU İLAÇLAR ISO 9001 TSE BELGELİDİR.

Metrekare ve evde bulunan radyatör sayısına göre fiyatlandırma değişiklik gösterebilir. Denizli’nın her yerine yol ücreti eklemeden hizmet vermekteyiz. Fiyatlandırma için teknik servisimizden bilgi alabilirsiniz.


kombi petek bakımı, petek temizleme servisi, kombi tesisat temizleme, kombi bakımı, evde petek temizleme, doğalgaz petek temizleme fiyatları, petek bakımı, kombi petek temizleme, makineli petek temizliği, petek tesisatı, kombi petek temizleme fiyatları, petek kombi temizleme, demirdöküm petek temizleme, kombi ve petek temizleme, petek temizliği fiyatları, doğalgaz petek temizliği, kombi ve petek bakımı, kombi petek temizleme fiyatları Denizli, peteklerin temizlenmesi, kalorifer petek temizleme nasıl yapılır, kalorifer peteği temizliği evde nasıl yapılır, Profesyonel petek temizlemenin adresi, Denizli radyatör temizleme, Denizli petek temizliği , Denizli petek temizleme, Denizli petek yıkama, Denizli kombi petek bakımı, petek temizleme, petek yıkama, petek bakımı, petek temizliği, radyatör temizleme, radyatör temizliği, petek, kombi, kombi bakım, petek-temizliği, ucuz petek temizleme, ucuz petek temizliği, 

Kombi-Klima

Denizli Kombi Klima Servis SOZEN ISITMA SOGUTMA 544 420 72 67