• denizliklimaservis.jpg
  • denizliklimaservis02.jpg
  • denizliklimaservis03.jpg

Kombi Servisi | Pamukkale | Denizli | Merkezefendi | Kombi Tamiri | Kombi Klima Servisi , Merkezefendi /Denizli | 90 544 420 72 67

Denizli Isıtma Soğutma Kombi Klima Servis

KOMBI BAKIM

Kombi bakımında fan sökülür kanatları temizlenir.Burda amaç kombi fanın brülöre çok daha fazla oksijen çekerek gerçekanlamda yanmanın sağlanması, ve diğer taraftan yanan atık gazın daha hızlı dışarı atımasıdır.bir diğer durum da fanın çalışırken çok daha az ses yapmasını sağlamaktır.alman würt gres yağı ile rulmanları yağlanır, genleşme tankı azot ayarı black deckars ile ayarlanır. Bu bize gerçek genleşme yaparak tesisat çok daha iyi ısınması ve tesisatta su basıncının azalması,yükselmesi etkenlerini ortadan kaldırır.,Brülör açılarak esenjör araları temizlenir ,enjektörler temizlenir,enjektörler ölçülerek kopukluk varmı görülür.çakmak iyonizasyon oksitleri giderilir, sıcak su 10 milibar ayarları manometre ile yapılır,kalorifer 2 milibar ayarları yapılır,ntc omaj direnç avometre ile ölçülür. ,pompa devir sayısı ve balansı manyetik cihaz ile ölçülür.filtre temizlenir. SÖZEN TEKNİK SERVİS KLİMA KOMBI  HVAC ISITMA SOGUTMA SISTEMLERİ

DENİZLİ KOMBİ KLİMA SERVİS BAKIM

SÖZEN TEKNİK SERVİS ISITMA SOGUTMA SİSTEMLERİ TEL: 544 420 72 67

Hakkımızda

Sözen Teknik Denizli Kombi Klima Servis kuruluşundan günümüze kadar dünya kalitesinde servis, bakım onarım, kurulum hizmetleri sunmaktadır. Yenilikçi ve disiplinli gücünü ortaya koyarak, takip eden değil rakipleri arasında hep takip edilen özgün bir firma olmuştur. 

Uzun yıllardır klima, kombi servis ve bakım onarım hizmeti sunan uzman ve dinamik kadrosuyla kalitesinden ödün vermeyen Sözen Teknik Denizli Kombi Klima Servis müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak  kalite, uygun fiyat ve doğru hizmete ulaşmanızı hedefler.

Konutlar ve firmalarda kullanılan tüm klima ve kombilerinizin bakımı, ve onarımı uzman ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Amacımız sizlere daha iyi bir hizmet sunarak, sektörde lider firma olmaktır.

 

Kurumsallığı ön planda tutan firmamız Denizli Kombi Klima Servisi ve bakımı konularında Denizli'nin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Denizli Kombi Klima Servis bünyesinde hizmet veren teknik personelimiz ısıtma- soğutma sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Denizli Kombi Klima Servisi teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar.Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kombi değişimi, tesisat yıkama ve tesisat tadilatı gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Uzun yılların verdiği deneyim ve kurumsallaşmış firma yapısı, işinde uzman olmuş teknik personeli ve modern ekipman desteği ile sorunsuz ve güvenilir servis hizmetleri sunan Denizli Kombi Klima Servisi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeden sağladığı teknik destekle imkanı ile müşteri portföyü her geçen gün büyüyen bir kurumsal kimlik yapısına kavuşmaktadır. Denizli genelinde yer alan bütün ilçelere  Özel Kombi Servisi hizmetlerini götüren Sözen Teknik ISITMA-SOGUTMA Denizli Kombi Klima Servis tamiri ve bakımının yanı sıra; petek temizliği ikinci el klima tamir bakım montajı işlemlerini de modern ekip ve ekipman desteği ile yapmaktadır. 

Baymak,Demirdöküm,Vaillant,Süsler,Protherm,Baykan,Ferroli, Airfel, ECA, Baymak, Viessmann, Alarko, Ariston, Buderus, Bosch başta olmak üzere daha pek çok markanın  servisini yedek parça ve teknik eleman desteği ile gerçekleştiren Sözen Teknik Isıtma Soğutma Sistemleri Denizli Kombi Klima Servisi sunduğu kesintisiz hizmet ile müşterilerine mağduriyet yaşatmadan kısa sürede sorunsuz teslimat gerçekleştirmektedir.

 

Bize Ulasın

Bize Ulasın

258 257 17 67

Petek temizleme

Denizli Kombi Petek Temizleme

Genellikle kombi ve kombi tesisatının boruları zamanla kireçli ve kirli sudan dolayı erozyona uğrayıp tıkanır. Tesisat da dahil olmak üzere dirsekler, radyatör kanalları ve kombi cihazının içinde suyun geçtiği belli parçalarda zamanla tıkanma ve daralma oluşmaktadır. Bu tıkanmalar eski radyatörlerde daha fazla görülse de yeni tesisatlarda da fazlasıyla gözükmektedir. Genelde az ısınan evlerde şikayetlerin çoğunun radyatörün tam ısınmamasından kaynaklı olduğu görülmüştür. Yarısı sıcak yarısı soğuk radyatörlerde ısıyı yarı yarıya düşürmektedir.

Bir diğer sorun son radyatörlerin diğerlerine göre daha daha az ısınmasıdır. bu tip ısınma sorunu yaşayan müşterileriz için kullanmakta olduğumuz profesyonel makina vede temizleyici ilaçlarla müdahale etmekteyiz.petek temizliğiyle birlikte cihazınızın tesisat filtrelerininde kontrolü yapılır.tesisatın tam anlamıyla temizlendiğinden emin olduktan sonra işlemimiz biter.10 yıla yakındır yaptığımız bu uygulamayla peteklerden daha çok ısı almakla beraber kombinizi daha düşük derecede kullanmanızı sağlar. yaptığımız işlemler işçilik garantilidir.

KULLANDIĞIMIZ TEMİZLEYİCİ VEDE KORUYUCU İLAÇLAR ISO 9001 TSE BELGELİDİR.

Metrekare ve evde bulunan radyatör sayısına göre fiyatlandırma değişiklik gösterebilir. Denizli’nın her yerine yol ücreti eklemeden hizmet vermekteyiz. Fiyatlandırma için teknik servisimizden bilgi alabilirsiniz.


kombi petek bakımı, petek temizleme servisi, kombi tesisat temizleme, kombi bakımı, evde petek temizleme, doğalgaz petek temizleme fiyatları, petek bakımı, kombi petek temizleme, makineli petek temizliği, petek tesisatı, kombi petek temizleme fiyatları, petek kombi temizleme, demirdöküm petek temizleme, kombi ve petek temizleme, petek temizliği fiyatları, doğalgaz petek temizliği, kombi ve petek bakımı, kombi petek temizleme fiyatları Denizli, peteklerin temizlenmesi, kalorifer petek temizleme nasıl yapılır, kalorifer peteği temizliği evde nasıl yapılır, Profesyonel petek temizlemenin adresi, Denizli radyatör temizleme, Denizli petek temizliği , Denizli petek temizleme, Denizli petek yıkama, Denizli kombi petek bakımı, petek temizleme, petek yıkama, petek bakımı, petek temizliği, radyatör temizleme, radyatör temizliği, petek, kombi, kombi bakım, petek-temizliği, ucuz petek temizleme, ucuz petek temizliği, 

Kombi-Klima

Denizli Kombi Klima Servis SOZEN ISITMA SOGUTMA 544 420 72 67